صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۵۲۹۷۰
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۷ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - 10 February 2019

بانکداری ایرانی - رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: فروش اموال مازاد، بهبود ترازنامه، افزایش سرمایه ،کاهش بدهی های معوق، روان سازی ارائه تسهیلات و... از جمله برنامه ها برای ساماندهی صنعت بانکداری است.

بانکداری ایرانی رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: فروش اموال مازاد، بهبود ترازنامه، افزایش سرمایه ،کاهش بدهی های معوق، روان سازی ارائه تسهیلات و... از جمله برنامه ها برای ساماندهی صنعت بانکداری است.

 به گزارش بانکداری ایرانی ،عبدالناصر همتی در فضای مجازی اعلام کرد: امروز در معرض آزمونی دیگر برای حفظ و تداوم آرمان های انقلاب قرار داریم. جنگ اقتصادی امروز تلاش و همت آن روزها را می طلبد.

بنده و همکارانم در بانک مرکزی تلاش می کنیم با مدیریت این شرایط و ناکام گذاشتن تلاش ها برای بی ثباتی ارزی، آرامش و ثبات را برای ادامه فعالیت های اقتصادی مردم فراهم کنیم. در زمینه تورم تمام تلاش بانک مرکزی، کاهش تأثیر شوک های طرف عرضه بر قیمت اقلام مصرفی مردم است.

پیگیری کانال های مالی با کشورها، ساماندهی واردات، ایجاد تحرک در ارائه خدمات مالی به واحدهای تولیدی و تأمین ارز کالاهای اساسی از جمله این اقدامات است. بانک مرکزی در مسیر ساماندهی نظام بانکی در تلاش است تا بانکها بتوانند در خدمت تولید ملی و تدارک سرمایه در گردش بنگاه ها باشند. فروش اموال و دارایی های مازاد، بهبود ترازنامه، افزایش سرمایه، کاهش بدهی های معوق، روان سازی ارائه تسهیلات و ... از جمله این موارد است.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت