صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۴۵۴۴۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۰ - ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - 27 October 2018

بانکداری ایرانی -شرکت سایان‌کارت در جدیدترین گزارش اقتصادی شاپرک، توانست روند رو به رشد خود را حفظ کند و در برخی از شاخص‌های عملکردی، این رشد محسوس است.

بانکداری ایرانی -  شرکت سایان‌کارت در جدیدترین گزارش اقتصادی شاپرک، توانست روند رو  به رشد خود را حفظ کند و در برخی از شاخص‌های عملکردی، این رشد محسوس است.

 به گزارش بانکداری ایرانی ، شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) گزارش عملکرد مرداد و شهریور ماه شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات الکترونیک را در اواخر مهرماه سال جاری منتشر کرد که در این گزارش به درصد دستگاه‌های کم فعال، تعداد تراکنش از تعداد کل ابزارها، سهم مبلغی تراکنش از تعداد کل ابزارها و مواردی از این دست اشاره شده است.

این گزارش حاکی از آن است که سهم دستگاه‌های کم فعال شرکت سایان‌کارت در مرداد سال جاری 19.85 درصد و در شهریور 27.64 درصد است.

قابل اشاره است سایان‌کارت توانسته در شاخص فوق رتبه چهارم را در بین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات الکترونیک کسب کند.

این گزارش حاکی از آن است که بیشترین رشد این شرکت در شاخص‌های شاپرک، در شاخص اثربخشی کارتخوان در مرداد و شهریور به ترتیب با سهم 0.731 درصد و 0.714 درصد بوده که توانسته رتبه پنجم را در بین رقبا به خود اختصاص دهد.

بر اساس این گزارش، شرکت سایان‌کارت جایگاه سوم در بهترین عملکرد از منظر نسبت خطای پذیرندگی به مجموع تراکنش‌ها را مرداد و شهریور به ترتیب با سهم 0.043 درصد و 0.044 درصد را ازآن خود کرده است. این در حالی است که در هر دوماه توانست در بین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات الکترونیک رتبه سوم این شاخص را به خود اختصاص دهد.

علاوه بر این سهم تعداد تراکنش شرکت سایان‌کارت از تعداد کل ابزارها در این گزارش به ترتیب مرداد و شهریور ماه 1.29درصد و 1.27 درصداست.

قابل اشاره است سهم مبلغ تراکنش سایان کارت در شهریور ماه با سهم 2.66درصد نسبت به مرداد ماه در این شاخص رشد رو به افزایشی داشته است.

جدول عملکرد شرکت سایان‌کارت در مرداد و شهریور  97 ( در شاخص‌های شاپرک )


شاخص

مرداد

شهریور

   سهم تعداد تراکنشی سایان کارت و رتبه آن

1.29%

1.27%

     سهم مبلغ تراکنش سایان کارت و رتبه آن

2.41%

2.66%

      سهم دستگاه های کم فعال نسبت به صنعت

19.85%

27.64%

     شاخص اثربخشی

0.731%

7.14%

کاهش ضریب خطای پذیرندگی

0.043%

0.044%


صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت