صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۴۳۵۳۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۶ - ۰۹ مهر ۱۳۹۷ - 01 October 2018

پرویز خسروشاهی قائم مقام بیمه مرکزی با حکم رییس کل نهاد ناظر بیمه ای به عنوان رییس کمیته صیانت از شرکت های بیمه منصوب شده است.

 بانکداری ایرانی  ـ پرویز خسروشاهی قائم مقام بیمه مرکزی با حکم رییس کل نهاد ناظر بیمه ای به عنوان رییس کمیته صیانت از شرکت های بیمه منصوب شده است.

به گزارش بانکداری ایرانی  ، کمیته صیانت از شرکت های بیمه، کمیته ای مشورتی است که هدف از ایجاد آن همفکری برای بررسی بعضی از دغدغه های موجود در شرکت های بیمه است.

کمیته صیانت از شرکت های بیمه البته کار اجرایی نخواهد داشت ولی احتمال دارد از ایده هایی که اعضا در آن مطرح می کنند، تصمیمی با موافقت شورایعالی بیمه گرفته شود.

این کمیته در مجموع ۵ عضو دارند که ریاست آن برعهده پرویز خسروشاهی قائم مقام بیمه مرکزی است و مسعود حجاریان رییس انجمن حرفه ای صنعت بیمه و مدیرعامل اسبق بیمه ملت از جمله اعضای آن هستند.

۳ عضو دیگر این کمیته نیز از مدیران و کارشناسان بیمه مرکزی هستند و به تناسب موضوع مورد بررسی ممکن است کارشناسانی از بخش های مرتبط بیمه مرکزی به کمیته دعوت شوند.

به عنوان نمونه اگر موضوع تهیه صورت های مالی شرکت های بیمه براساس استاندارد IFRS در دستور کار کمیته باشد، کارشناسان حسابرسی به این کمیته اضافه خواهند شد.

همین طور قرار است آسیب هایی که شرکت های بیمه با آنها مواجه هستند و بررسی آمار و اطلاعات صنعت بیمه در کمیته صیانت از شرکت های بیمه به بحث گذاشته شود.

صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت