صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۴۰۰۳۰
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۸ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - 09 August 2018

نشست هم اندیشی مدیرعامل بانک کشاورزی با روسای شعب مدیریت بانک در تهران بزرگ روز پنج شنبه 18 مرداد با هدف بررسی عملکرد این شعب در حوزه های مختلف مالی و اعتباری، طرح مشکلات و ارائه راهکارها، در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.

نشست هم اندیشی مدیرعامل بانک کشاورزی با روسای شعب مدیریت بانک در تهران بزرگ روز پنج شنبه 18 مرداد با هدف بررسی عملکرد این شعب در حوزه های مختلف مالی و اعتباری، طرح مشکلات و ارائه راهکارها،  در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در این نشست  روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک ضمن بیان رهنمودهایی در موضوعات مرتبط با بازاریابی و تجهیز منابع، اعتبارات ، عملیات ارزی، منابع انسانی و بانکداری الکترونیک ،  اهتمام ویژه روسای شعب در ارائه مطلوب خدمات بانکی به مشتریان، جلب رضایتمندی آن ها و تعامل سازنده با مراجعه کنندگان را خواستار شد.

وی همچنین بر لزوم معرفی خدمات نوین بانکداری الکترونیک و خدمات ارزی بانک کشاورزی به مشتریان ، تلاش برای رعایت بهداشت اعتباری در کنار کوتاه کردن پروسه پرداخت تسهیلات ، جذب منابع ارزان قیمت و کاهش ریسک اعتباری تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، بیان مشکلات ، تنگناها و پیشنهادات توسط روسای شعب و ارائه راهکارها توسط مدیرعامل و مدیران امور بانک کشاورزی از دیگر بخش های این نشست بود.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت