صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۳۹۵۹۸
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۶ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - 04 August 2018

بانکداری ایرانی ـ در سال 96 بیمه سرمد در سرفصل‌های مختلف، رشدی قابل توجهی داشته و افزایش دو رقمی را تجربه کرده و در بین شرکت‌های بزرگ پدیده افزایش آمارها شده‌است.

بانکداری ایرانی ـ در سال 96 بیمه سرمد در سرفصل‌های مختلف، رشدی قابل توجهی داشته و افزایش دو رقمی را تجربه کرده و در بین شرکت‌های بزرگ پدیده افزایش آمارها شده‌است. 

حق بیمه سال 96 بیمه سرمد دو برابر سال 95 بوده و به رقم  سه هزار و 778 میلیارد ریال رسید. درآمد این میزان از حق بیمه دوهزار و 743 میلیارد ریال شده است.

به گزارش بانکداری ایرانی، سود خالص بیمه سرمد در سال گذشته 235 میلیارد ریال بوده  که نسبت به سال گذشته با رقم 166 میلیارد ریال رشدی 42 درصدی را تجربه کرده است. 

بر اساس سود خالص 235 میلیاردی ،  به هر سهم بالغ بر 236 ریال اختصاص داده شد. گفتنی است که در سال 95 حدود 166 ریال به هر سهم تخصیص داده شد. 

خسارت پرداختی شرکت در سال 96 مبلغ یک هزار و 89 میلیارد ریال بوده که نسبت به رقم یک هزار میلیاردی سال 95 بیش از 58 درصد افزایش داشته است. 

بیمه یک هزار میلیارد ریالی سرمد  دارای یک هزار و 384 میلیارد ریال حقوق صاحبان سهام دارد که هرسال 10 درصد نسبت به سال قبل افزایش پیدامی کند و خبر خوبی برای سهامداران تلقی می شود. این شرکت بیمه‌گری بالغ بر   218 میلیارد ریال سود انباشته دارد . 

دارایی بیمه سرمد در سال 96 به رقم جالب توجه چهارهزار و 957 میلیارد ریال رسید. که نسبت به سال 95 بالغ بر 62 درصد افزایش داشته است . هرچند بدهی شرکت با رشد 98 درصدی به رقم سه هزار و 572 میلیارد رسید . 

بیمه سرمد حدود یک هزار و 85میلیارد ریال مطالبات از بیمه‌گذاران و بیمه‌گران دارد که در مقابل 400 میلیارد ریال بدهی به بیمه‌گذاران  و بیمه‌گران دارد.

در نهایت؛ 
بیمه سرمد در سال 96 توانست نسبت به سال 95 رشد خوبی را تجربه کند و در همه بخش‌ها افزایش 2 روقمی را تجربه کرده و نسبت به بزرگان که بعضا رشد کندی  را در سالهای اخیر داشتند این شرکت توانست در حق بیمه رشد دوبرابری داشته و درآمد آن نیز رشد 70 درصدی داشته است . 
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت