صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۳۸۰۴۲
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۲ - ۲۱ تير ۱۳۹۷ - 12 July 2018

اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط شهرستان مشهد روند افزایش هوا را از فردا جمعه پیش‌بینی کرده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، یحیی قاینی‌پور رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: انتظار می‌رود از روز جمعه شاهد روند افزایش دما در غالب نقاط استان باشیم، همچنین افزایش شدت وزش باد به خصوص در نوار شرقی و نیمه جنوبی در برخی ساعات همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: بررسی نقشه‌های هواشناسی حاکی از آن است که دمای هوا در روزهای یکشنبه و دوشنبه در مشهد تا 43 درجه سانتیگراد و در نقاط گرمسیر استان به بیش از 45 درجه سانتیگراد افزایش پیدا خواهد کرد.

رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: موج گرما به تناوب تا 10روز آینده ادامه خواهد داشت که مراتب با صدور اطلاعیه‌ای به اطلاع دستگاه‌های ذیربط رسیده است.

قاینی‌پور با بیان اینکه آسمان امروز مشهد کمی ابری بتدریج رشد موقت ابر در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و غبار پیش‌بینی می‌شود، افزود: دمای هوای امروز مشهد در خنک ترین زمان 25 درجه سانتیگراد که در گرمترین زمان به 37 درجه سانتیگراد افزایش پیدا خواهد کرد.

وی گفت: همچنین آسمان مشهد فردا جمعه، صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و غبار پیش‌بینی می‌شود، دمای هوا در خنک ‌ترین زمان 25 درجه سانتیگراد که در گرمترین زمان به 39 درجه افزایش پیدا خواهد کرد.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
پربازدیدها
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت