صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۳۸۰۳۵
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۳ - ۲۱ تير ۱۳۹۷ - 12 July 2018

معاون فرماندار شهرستان بهشهر گفت:طرح ها باید به مجریانی واگذار شود که شایستگی و توانایی اجرای درست طرح را داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، معاون فرماندار شهرستان بهشهر در جلسه طرح دریا  بر امنیت مسافرین تاکید کرد و گفت: طرح صدف یکی از طرح های بزرگ ساحلی است که اجرای درست این طرح می تواند به جذب مسافر و گردشگر کمک کند.

محمد حامدی با اشاره به ۳ طرح دریای صدف، مروارید و طرح امام خمینی آموزش و پرورش افزود: مدیریت در سواحل  ارزیابی شود و بر طرح های دریا و سواحل، جت اسکی ها و قایق های تفریحی نظارت جدی و لحظه ای شود و مجریان طرح از طریق دستگاه های ذیربط برای دریافت مجوزهای لازم پیگیری کنند.

وی بیان کرد: شهرداری ها، کمیته های طرح دریا و مجریان طرح  برای خدمات بهتر به مسافران  و گردشگران فعال باشند؛ شهرستان بهشهر دارای قدمت  تاریخی با طبیعت زیباست که در  مسیر توسعه گردشگری قرار دارد می توان از این فرصت ها استفاده بهینه کرد.

معاون فرماندار شهرستان بهشهر گفت: طرح ها باید به مجریانی واگذار شود که شایستگی و توانایی  اجرای درست طرح را داشته باشند متاسفانه طرح به افرادی سپرده شد که نتوانستند انتظارات ما را برآورده کند و مهمترین هدف  مجریان طرح کسب درآمد است بدون اینکه خدمات مناسب ارائه کنند.

محمد حامدی اظهار کرد: طرح دریای صدف و طرح امام خمینی آموزش و پرورش از نواقص و معایبی رنج می برد و این گویای اینست که در واگذاری طرح  دقت لازم صورت نگرفت.
وی گفت: طرح های دریا با توجه به معیارهای تعریف شده درجه بندی شدند و بر این اساس طرح دریای مروارید طرح درجه یک و طرح دریای صدف درجه ۲ محسوب شد اما خدمات ِ طرح دریای صدف کیفیت مناسبی ندارند.

این مسئول تصریح کرد: متاسفانه در واگذاری طرح دریای صدف اغماض شد اگر از همان سال نخست جدی گرفته می شد مشکلات امروز وجود نداشت.
بخشدار مرکزی بهشهر در این جلسه بیان کرد: انتقاداتی بر طرح های دریا  مطرح است اما این انتقادات به معنای نادیده گرفتن زحمات گذشته نیست. طرح دریای صدف شایستگی درجه ۲ شدن را ندارد و ارائه خدمات زیبنده ی مسافران و گردشگران نیست.

اسدی گفت: معیارها و ملاک هایی برای درجه بندی طرح های دریا وجود دارد آیا  خدمات این طرح از کیفیت مناسب برخوردارند؟ حتی نگهبان  و پرسنل پوشش مناسبی ندارند.
وی گفت:  با فعال بودن همه کمیته ها ، نظارت بر طرح ها و توجه بیشتر مجریان به ارائه خدمات کیفی می توان این وضعیت را بهبود بخشید.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت