صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۳۲۷۳۵
تاریخ انتشار: ۰۳:۴۹ - ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 05 May 2018
دکتر امراللهی در گفتگو با خبرنگار بانكداري ايراني  در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در تهران درباره اقدامات و فعالیت های بیمه رازی در سال گذشته گفت: وصول مطالبات معوق،متوازن سازی پورتفوی، تدوین استراتژی شرکت و تهیه زیرساخت های الکترونیک برای توسعه شبکه فروش و تسریع و تسهیل در خرده فروشی و انبوه فروشی برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به عموم مردم در دستور کار قرار داشت.

اصلاح حقوق و دستمزد پرسنل، اصلاح و بازنگری چارت سازمانی جدید ،طراحی محصولات جدید بیمه ای و ارائه بیمه درمان با رویکرد آی تی از دیگر برنامه هایی بود که در بیمه رازی در سال 96 دنبال شد.

مدیرعامل شرکت بیمه رازی ادامه مطالعات این شرکت در بخش بازار و بررسی راهکارهای تعامل بانک و بیمه و توسعه آن را از جمله مواردی دانست که در سال 97 در این شرکت دنبال می شود. 

امراللهی در پاسخ به این سئوال که درصد افزایش صدور بیمه عمر در این شرکت در سال گذشته چقدر بوده است نیز گفت: بیمه رازی در سال گذشته 9 درصد از پرتفوی خود را به بیمه عمر اختصاص داد. هم چنین این شرکت اواخر سال 96 با طراحی و ارائه  محصول جدید "بیمه زندگی آینده ساز" و راه اندازی کمپین تبلیغاتی خدمت جدیدی ارائه داد که این بیمه هم اکنون در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه نیز عرضه شده است.

امراللهی درباره حمایت بیمه رازی از استارت آپ ها نیز گفت: بیمه رازی از فعالیت استارت آپ ها پس از بررسی و ارزیابی های لازم حمایت می کند. اعتقاد داریم استارت آپ ها نقطه عطفی برای صنعت بیمه هستند و به جای این که با  سایر شرکت ها از طریق کاهش نرخ رقابت کنیم می توانیم خدمات جانبی را در استارت آپ ها ارائه کنیم. 

وی هم چنین توسعه فعالیت های برون مرزی و صدور بیمه نامه های مسافرتی را از اقداماتی دانست که این شرکت در حوزه روابط بین الملل انجام داده است. 

امراللهی درباره بسته شدن نماد شرکت بیمه رازی در بورس نیز گفت: نماد شرکت در حال حاضر بسته شده است که دلایل آن پس از بررسی اعلام خواهد شد. به دنبال علت آن هستیم و هیچ اتفاقی هم در شرکت بیمه رازی نیفتاده است که بخواهد منجر به افزایش قیمت شتابان سهم شود و به این رشدسریع قیمت اعتقادی نداریم.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت