صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۲۸۸۹۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - 13 March 2018

خبرگزاری رویترز خبر داد بعد از افشای رسوایی مالی اخیر در ژاپن، به احتمال زیاد یک دیپلمات ارشد اقتصادی به جای وزیر دارایی این کشور به نشست گروه 20 خواهد رفت.

 بانكداري ايراني ـ خبرگزاری رویترز خبر داد بعد از افشای رسوایی مالی اخیر در ژاپن، به احتمال زیاد یک دیپلمات ارشد اقتصادی به جای وزیر دارایی این کشور به نشست گروه 20 خواهد رفت.

به گزارش  فارس، تارو آسو وزیر دارایی ژاپن احتمالا به دلیل رسوایی مالی اخیر، در نشست گروه 20 که هفته آینده در آرژانتین برگزار می‌شود، حضور نخواهد داشت. 

به نوشته خبرگزاری رویترز، مقامات دولتی و حزب حاکم ژاپن روز سه‌شنبه (امروز) گفتند بعد از رسوایی مالی فاش شده در ژاپن، دیگر وزیر دارایی این کشور به نشست گروه 20 نخواهد رفت.

رویترز به نقل از منابعی نوشت، ماساتساگا آساکاوا دیپلمات ارشد ژاپن احتمالا به جای آسو در نشست گروه 20 شرکت خواهد کرد. 

شینزو آبه نخست وزیر ژاپن و تارو آسو وزیر دارایی که از وزرای نزدیک آبه در کابینه است، همچنین همسر نخست وزیر همه در آستانه اتهام یک رسوایی مالی هستند.

روز گذشته خبرهایی مبنی بر حذف نام همسر و نخست وزیر ژاپن در اسنادی مربوط به یک رسوایی مالی منتشر شد. چندی پیش یک زمین دولتی با تخفیف بسیار به یکی از دوستان نزدیک همسر نخست وزیر ژاپن فروخته شده بود. اگر این مسئله واقعیت داشته باشد آبه دیگر نمی‌تواند برای ریاست حزب حاکم لیبرال دموکرات انتخاب شود.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت