صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۲۳۴۰۷
تاریخ انتشار: ۰۰:۴۹ - ۱۸ دی ۱۳۹۶ - 08 January 2018

بانكداري ايراني -دو شرکت معتبر فعال در تجارت الکترونیک ، تجارت الکترونیک پارسیان و کارت اعتباری ایران کیش ، در 9 ماهه منتهی به 30 اذر 1396 توانستند هشت هزار و 283 میلیارد ریال درآمد کسب کنند .

بانكداري ايراني -دو شرکت معتبر فعال در تجارت الکترونیک ، تجارت الکترونیک پارسیان  و کارت اعتباری ایران کیش ، در 9 ماهه منتهی به 30 اذر 1396 توانستند  هشت هزار و 283 میلیارد ریال درآمد کسب کنند که نسبت به دوره مشابه در سال 95 با رقم  پنج هزار و 831 میلیارد ریال بیش از 42 درصد رشد را تجربه کردند .

به گزارش بانكداري ايراني ،  شرکت تجارت الکترونیک  پارسیان  که  هدف اصلی ان  ايجاد و گسترش و توسعه بستر مناسب جهت ارايه خدمات كارت‌هاي الكترونيكي بانكي و تجارت الكترونيكي است ، از محل  فروش شارژ تلفن همراه ، ارائه کارت و دستگاه کارتخوان  و کارمزد دریافتی از دارندگان و آبونمان کارت اعتباری ،  در 9 ماهه نخست سال جاری  پنج هزار و 588 درآمد کسب کرده است که نسبت به دوره مشابه سال گذشته سه هزار و 883 میلیارد ریالی حدود  45 درصد رشد داشته است.

رشد سه برابری تجارت الکترونیک پارسیان در آذر ماه 96

در اذر ماه این شرکت 656 میلیارد ریال کسب  درآمد کرده است که از محل  فروش شارژ تلفن همراه 389 میلیارد ریال ، از محل ارائه کارت و دستگاه کارتخوان  265 میلیارد ریال  و از محل کارمزد از دارندگان کارت اعتباری 739 میلیارد ریال این درآمدها محقق شده است . این در حالی است که در اذر ماه 95  مجموع فروش شرکت تجارت الکترونیک پارسیان به رقم 242 میلیارد ریال رسیده بود که نشان دهنده این مساله است که در اذر ماه سال جاری درامد شرکت سه برابر شده است . 

رشد 38 درصدی عملکرد 9 ماهه شرکت کارت اعتباری ایران کیش

شرکت کارت اعتباری ایران کیش  که  با هدف  توسعه ارايه خدمات پرداخت الکترونیک و نقش آن در توسعه پایدار و همه جانبه کشور  فعالیت می  کند در  9 ماهه منتهی به 30 آذر ماه سال جاری بالغ بر دو هزار و 694 میلیارد ریال درآمد از محل اجاره دستگاه های کارتخوان و فروش شارژ تلفن همراه کسب کرده است  که نسبت به دوره مشابه در سال 95 با درآمد یک هزار و 945 میلیارد ریالی  حدود 40 درصدی را تجربه کرده است .

 این شرکت از محل اجاره دستگاه کارتخوان در آذر ماه 96 بالغ بر  270 میلیارد ریال و از محل فروش شارژ تلفن همراه 4 میلیارد ریال  عایدی داشته که  در مجموع نسبت به  دوره مشابه سال گذشته با رقم 232 میلیارد ریال حدود 18 درصد رشد داشته است . 


صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت