صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۱۳۲۶۰
تاریخ انتشار: ۰۷:۵۰ - ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - 23 September 2017

بانكداري ايراني ـبیمه ملت زمان برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده را مشخص کرد و دو گروه دارویی سبحان و البرز نیز برنامه افزایش سرمایه ۲۱ و ۱۹ درصدی را از یک محل اعلام کردند.

بانكداري ايراني ـبیمه ملت زمان برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده را مشخص کرد و دو گروه دارویی سبحان و البرز نیز برنامه افزایش سرمایه ۲۱ و ۱۹ درصدی را از یک محل اعلام کردند.

  به گزارش  بانكداري ايراني ،بیمه ملت که با سرمایه 285 میلیارد تومانی در بازار اول معاملات بورس درج شده،زمان برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده را اعلام کرد.

از این رو،"ملت" جهت انتخاب اعضای هیات مدیره در ساعت 10 روز پنج شنبه 20 مهر در میدان ونک،انتهای خیابان برزیل،روبروی دیوان محاسبات،پلاک 1 به این مجمع می رود.

گروه دارویی سبحان نیز که با سرمایه اسمی 137.5 میلیارد تومانی در بورس حضور دارد و سرمایه گذاری البرز با 67.3 درصد سهامدار عمده آن محسوب می شود،درصدد است با اخذ مجوز افزایش سرمایه 21 درصدی از سازمان بورس،29.5 میلیارد تومان به سرمایه فعلی بیفزاید و 167 میلیارد تومانی شود.

تامین مالی "دسبحا" از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و با هدف مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر صورت می گیرد.

همچنین سرمایه گذاری البرز 310 میلیارد تومانی که زیرمجموعه 50.8 درصدی شرکت دارویی برکت است،قصد افزایش سرمایه 19 درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی دارد تا در صورت اخذ مجوز سازمان بورس، 370 میلیارد تومانی شود.

"والبر" این تامین مالی را جهت مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر انجام می دهد.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت