صنعت و معدن
محک
خیریه همت
کد خبر: ۱۰۹۸۰۴
تاریخ انتشار: ۰۰:۴۴ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - 12 August 2017

بانكداري ايراني -بانک ملت به شعار و بنر جعلی و منتسب به این بانک و مربوط به ۵ بانک دیگر را واکنش نشان داد و اعلام کرد هرگونه تبلیغ خارج از کانال های رسمی ارتباطی به این بانک نداشته و مورد تایید نیست.

بانكداري ايراني -بانک ملت به شعار و بنر جعلی و منتسب به این بانک و مربوط به ۵ بانک دیگر را واکنش نشان داد و اعلام کرد هرگونه تبلیغ خارج از کانال های رسمی ارتباطی به این بانک نداشته و مورد تایید نیست.

به گزارش بانكداري ايراني ، در ادامه بروز برخی هنجارشکنی ها و تولید محتوای خلاف واقع در فضای مجازی، طی روزهای گذشته ، شعار و بنری جعلی و منتسب به بانک ملت و مربوط به 5 بانک صادرات، تجارت، رفاه ، کشاورزی و ملی منتشر شد که با واکنش هایی هم همراه بود.

در ای رابطه روابط عمومى بانک ملت اعلام کرد: در پی انتشار چند بنر مجعول تبلیغاتی در فضای مجازی که با به چالش کشیدن وجاهت حرفه ای تعدادی از بانک های کشور، در صدد اختلاف افکنى و القاء وجود رقابت ناسالم در نظام بانکی بود، روابط عمومی بانک ملت، ضمن تقبیح این رفتارهای غیر مسؤلانه، اعلام می کند هرگونه تبلیغ خارج از کانال های رسمی بانک ارتباطی به این بانک نداشته و مورد تایید نیست.

لذا از هموطنان عزیز درخواست می شود؛ صرفاً مطالب و اطلاعات منتشره از طریق کانال های رسمی را مد نظر قرار دهند و از بازنشر اطلاعات و مطالب غیر مستند جداً خودداری کنند.
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت
صنعت و معدن
محک
خیریه همت